KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
-Järjestyspaikkana toimii Evenstar Sporthorses, vastuuhenkilönä Launi (VRL-12379)
-Kilpailupäivä 19.11.2023, viimeinen osallistumispäivä 05.11.2023
-Tuloksen arvotaan arvontakoneella, lyhyt arvonta
-Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista

-Yhteen luokkaan otetaan 30 osallistujaa
-Yksi ratsastaja saa tuoda 3 hevosta yhteen luokkaan
-Yksi hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan ja maksimissaan kahteen eri luokkaan
-Viisinumeroinen VRL-tunnus ja hevosen VH-tunnus ovat pakollisia

Osallistuminen
-osallistuminen sähköpostiin lashrael@hotmail.com otsikolla KRJ541-550 muodossa:
Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A
2. Helppo A
3. Vaativa B
4. Vaativa B

Tulokset

1. Helppo A
1. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Yzarlanmak VH22-001-0196
2. Pinja (VRL-13811) - Kevolehdon Kätkäläinen VH16-018-2278
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Utuvilla VH17-018-2105
4. Viixi (VRL-13923) - Kastehelmen Salsa (VH23-018-0803
5. Tiferet (VRL-06326) - Ankarana VH22-018-0918
6. Ansqqu (VRL-00428) - Pelydr Lockhart VH23-025-0062
7. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva VH20-018-0718
8. Tiferet (VRL-06326) - Harmen Pyry VH22-018-0819
9. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040
10. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Turmanloukko VH17-018-2106
12. Tiferet (VRL-06326) - Nekromantia VH22-018-0919
13. josh (VRL-00139) - Gwalch Cerennydd VH11-022-0046
14. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kakkukahvikaaos VH23-018-0704
15. Vibaja (VRL-00727) - Colourfast Apricot SL VH00-057-7888
16. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko VH20-018-0719
17. josh (VRL-00139) - Detallado Fancyface VH14-022-0006
18. Ansqqu (VRL-00428) - Even Santa Cruz VH23-029-0082
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hakkapeliitta VH20-018-0717
20. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Hypha Facia VH22-015-0045
21. Viixi (VRL-13923) - Erkinheimon Runokki VH23-018-0771
22. Vibaja (VRL-00727) - Almondale Chas VH22-027-0133
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Ketunleipä VH17-018-2107
24. Tiikeri (VRL-10741) - Brenhines Cave VH22-026-0075
25. Pinja (VRL-13811) - Kosmos VH18-018-1158
26. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Irish Cream VH23-029-0103
27. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Namira VH22-015-0041
28. Pinja (VRL-13811) - Räiskyvän Aurora VH17-018-1278
29. Vibaja (VRL-00727) - Pirunkorven Seilori VH13-018-1396
30. josh (VRL-00139) - Blackwoods Renee VH14-022-0012

2. Helppo A
1. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko VH20-018-0719
2. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kakkukahvikaaos VH23-018-0704
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Surmiina VH18-018-0047
4. Tiferet (VRL-06326) - Gabriel VH22-018-0920
5. Pinja (VRL-13811) - Räiskyvän Aurora VH17-018-1278
6. Pinja (VRL-13811) - Kosmos VH18-018-1158
7. Tiferet (VRL-06326) - Viaton VH22-018-0922
8. Pinja (VRL-13811) - Kevolehdon Kätkäläinen VH16-018-2278
9. Vibaja (VRL-00727) - Almondale Chas VH22-027-0133
10. Ansqqu (VRL-00428) - Pöystilän Helmiina VH23-018-0193
11. Vibaja (VRL-00727) - Colourfast Apricot SL VH00-057-7888
12. Viixi (VRL-13923) - Erkinheimon Runokki VH23-018-0771
13. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Staravia VH23-029-0121
14. josh (VRL-00139) - Iarll Daimh Dawn VH12-026-0049
15. Tiikeri (VRL-10741) - Brenhines Cave VH22-026-0075
16. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Hypha Facia VH22-015-0045
17. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Lumisotasilla VH23-018-0101
18. josh (VRL-00139) - Lewelia LAC VH12-025-0013
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hakkapeliitta VH20-018-0717
20. Vibaja (VRL-00727) - Pirunkorven Seilori VH13-018-1396
21. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Ketolan Leopold VH17-018-1554
23. Viixi (VRL-13923) - Kastehelmen Salsa (VH23-018-0803
24. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Odessa VH17-018-1698
26. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva VH20-018-0718
27. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Yzarlanmak VH22-001-0196
28. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Namira VH22-015-0041
29. josh (VRL-00139) - Cymrod Filthy Bones VH14-026-0013
30. Tiferet (VRL-06326) - Kulmalan Avara VH22-018-0965

3. Vaativa B
1. Tiferet (VRL-06326) - Lotusgårds Nemesia VH22-008-0047
2. Liia (VRL-11284) - Brunnby Campari VH23-023-0038
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Pellonpekko VH18-018-0382
4. Launi (VRL-12379) - Zemniak Verka VH22-039-0035
5. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Mehiläiskuningatar VH23-018-0096
6. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Hopearuhtinas VH17-018-0530
7. Tiikeri (VRL-10741) - Ruskavaaran Viiksisiippa VH22-018-0119
8. Nikki (VRL-14085) - Pythagoras VH23-315-0003
9. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Zendyara VH22-015-0039
10. josh (VRL-00139) - Cwmnantcol Iola VH12-026-0302
11. Ansqqu (VRL-00428) - Margarett Even VH22-031-0148
12. Liia (VRL-11284) - Roscoff Maracaibo VH23-027-0079
13. Nikki (VRL-14085) - El Dorado di Sierra VH21-033-0035
14. Nikki (VRL-14085) - Różowe Złoto VH23-100-0013
15. Milja H. (VRL-10674) - Rätvänän Ralli VH16-018-0709
16. Tiferet (VRL-06326) - Megváltó VH23-001-0026
17. josh (VRL-00139) - Blackwoods Renee VH14-022-0012
18. Tiferet (VRL-06326) - Savitri VH22-050-0020
19. josh (VRL-00139) - Hywarrd Morgaine VH12-026-0023
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Seppäjärven Kultarohmu VH17-018-1558
21. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Legioona VH17-018-0687
22. Pinja (VRL-13811) - Villahaan Veikeä VH17-018-1165
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Tškalovski VH23-018-0286
24. Ansqqu (VRL-00428) - Alderney Even VH23-012-0015
25. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Elek VH22-039-0036
26. Tiikeri (VRL-10741) - Ceiriosen Monique VH22-035-0007
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Marsalkka VH17-018-1553
28. Liia (VRL-11284) - Roscoff Bon Vivant VH23-027-0080
29. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu VH23-018-0574
30. Tiikeri (VRL-10741) - Galiah Glow ox VH22-003-0013

4. Vaativa B
1. josh (VRL-00139) - Breezy Cadwgan VH11-023-0121
2. Ansqqu (VRL-00428) - Marigold Even VH23-031-0113
3. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Zendyara VH22-015-0039
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kuunhelmi VH18-018-0391
5. Tiikeri (VRL-10741) - Galiah Glow ox VH22-003-0013
6. Tiferet (VRL-06326) - Ravinder VH23-050-0002
7. Tiikeri (VRL-10741) - Ceiriosen Monique VH22-035-0007
8. Liia (VRL-11284) - Brunnby Campari VH23-023-0038
9. Milja H. (VRL-10674) - Rätvänän Ralli VH16-018-0709
10. Nikki (VRL-14085) - Pythagoras VH23-315-0003
11. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu VH23-018-0574
12. Liia (VRL-11284) - Roscoff Bon Vivant VH23-027-0080
13. Launi (VRL-12379) - Zemniak Verka VH22-039-0035
14. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Legioona VH17-018-0687
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Wellamo VH17-018-2104
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Lapinvuokko VH18-018-0383
17. Tiferet (VRL-06326) - Umbral Twite VH23-055-0012
18. Nikki (VRL-14085) - El Dorado di Sierra VH21-033-0035
19. Nikki (VRL-14085) - Różowe Złoto VH23-100-0013
20. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Elek VH22-039-0036
21. josh (VRL-00139) - Zeph Savannah VH23-023-0147
22. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Hopearuhtinas VH17-018-0530
23. Ansqqu (VRL-00428) - Gagarin Even VH23-012-0017
24. Tiferet (VRL-06326) - Lotusgårds Nemesia VH22-008-0047
25. Pinja (VRL-13811) - Villahaan Veikeä VH17-018-1165
26. Liia (VRL-11284) - Roscoff Maracaibo VH23-027-0079
27. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Tškalovski VH23-018-0286
28. Ansqqu (VRL-00428) - Farads Even VH23-031-0206
29. Tiikeri (VRL-10741) - Ruskavaaran Viiksisiippa VH22-018-0119
30. josh (VRL-00139) - Iarll Daimh Dawn VH12-026-0049