KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
-Järjestyspaikkana toimii Evenstar Sporthorses, vastuuhenkilönä Launi (VRL-12379)
-Kilpailupäivä 18.11.2023, viimeinen osallistumispäivä 05.11.2023
-Tuloksen arvotaan arvontakoneella, lyhyt arvonta
-Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista

-Yhteen luokkaan otetaan 30 osallistujaa
-Yksi ratsastaja saa tuoda 3 hevosta yhteen luokkaan
-Yksi hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan ja maksimissaan kahteen eri luokkaan
-Viisinumeroinen VRL-tunnus ja hevosen VH-tunnus ovat pakollisia

Osallistuminen
-osallistuminen sähköpostiin lashrael@hotmail.com otsikolla KRJ541-550 muodossa:
Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A
2. Helppo A
3. Vaativa B
4. Vaativa B

Tulokset

1. Helppo A
1. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Irish Cream VH23-029-0103
2. josh (VRL-00139) - Blackwoods Renee VH14-022-0012
3. Viixi (VRL-13923) - Erkinheimon Runokki VH23-018-0771
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Ketunleipä VH17-018-2107
5. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kakkukahvikaaos VH23-018-0704
6. Viixi (VRL-13923) - Kastehelmen Salsa (VH23-018-0803
7. Pinja (VRL-13811) - Räiskyvän Aurora VH17-018-1278
8. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Namira VH22-015-0041
9. Vibaja (VRL-00727) - Almondale Chas VH22-027-0133
10. josh (VRL-00139) - Gwalch Cerennydd VH11-022-0046
11. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Yzarlanmak VH22-001-0196
12. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva VH20-018-0718
13. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Hypha Facia VH22-015-0045
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Turmanloukko VH17-018-2106
15. Vibaja (VRL-00727) - Colourfast Apricot SL VH00-057-7888
16. Vibaja (VRL-00727) - Pirunkorven Seilori VH13-018-1396
17. Pinja (VRL-13811) - Kosmos VH18-018-1158
18. Ansqqu (VRL-00428) - Pelydr Lockhart VH23-025-0062
19. Tiferet (VRL-06326) - Harmen Pyry VH22-018-0819
20. Tiikeri (VRL-10741) - Brenhines Cave VH22-026-0075
21. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hakkapeliitta VH20-018-0717
22. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040
23. Tiferet (VRL-06326) - Ankarana VH22-018-0918
24. Tiferet (VRL-06326) - Nekromantia VH22-018-0919
25. Pinja (VRL-13811) - Kevolehdon Kätkäläinen VH16-018-2278
26. Ansqqu (VRL-00428) - Even Santa Cruz VH23-029-0082
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Utuvilla VH17-018-2105
28. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko VH20-018-0719
29. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881
30. josh (VRL-00139) - Detallado Fancyface VH14-022-0006

2. Helppo A
1. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Lumisotasilla VH23-018-0101
2. josh (VRL-00139) - Cymrod Filthy Bones VH14-026-0013
3. Pinja (VRL-13811) - Kevolehdon Kätkäläinen VH16-018-2278
4. Vibaja (VRL-00727) - Colourfast Apricot SL VH00-057-7888
5. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Yzarlanmak VH22-001-0196
6. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881
7. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hakkapeliitta VH20-018-0717
9. Pinja (VRL-13811) - Kosmos VH18-018-1158
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Surmiina VH18-018-0047
11. Vibaja (VRL-00727) - Almondale Chas VH22-027-0133
12. Vibaja (VRL-00727) - Pirunkorven Seilori VH13-018-1396
13. josh (VRL-00139) - Lewelia LAC VH12-025-0013
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Odessa VH17-018-1698
15. Ansqqu (VRL-00428) - Pöystilän Helmiina VH23-018-0193
16. Tiikeri (VRL-10741) - Brenhines Cave VH22-026-0075
17. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko VH20-018-0719
18. Tiferet (VRL-06326) - Viaton VH22-018-0922
19. Tiferet (VRL-06326) - Kulmalan Avara VH22-018-0965
20. Pinja (VRL-13811) - Räiskyvän Aurora VH17-018-1278
21. Viixi (VRL-13923) - Erkinheimon Runokki VH23-018-0771
22. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kakkukahvikaaos VH23-018-0704
23. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Staravia VH23-029-0121
24. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Namira VH22-015-0041
25. Tiferet (VRL-06326) - Gabriel VH22-018-0920
26. josh (VRL-00139) - Iarll Daimh Dawn VH12-026-0049
27. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva VH20-018-0718
28. Viixi (VRL-13923) - Kastehelmen Salsa (VH23-018-0803
29. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Hypha Facia VH22-015-0045
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Ketolan Leopold VH17-018-1554

3. Vaativa B
1. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu VH23-018-0574
2. josh (VRL-00139) - Blackwoods Renee VH14-022-0012
3. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Hopearuhtinas VH17-018-0530
4. Milja H. (VRL-10674) - Rätvänän Ralli VH16-018-0709
5. Liia (VRL-11284) - Brunnby Campari VH23-023-0038
6. Nikki (VRL-14085) - Pythagoras VH23-315-0003
7. Launi (VRL-12379) - Zemniak Verka VH22-039-0035
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Seppäjärven Kultarohmu VH17-018-1558
9. Nikki (VRL-14085) - El Dorado di Sierra VH21-033-0035
10. Pinja (VRL-13811) - Villahaan Veikeä VH17-018-1165
11. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Mehiläiskuningatar VH23-018-0096
12. Tiferet (VRL-06326) - Lotusgårds Nemesia VH22-008-0047
13. Liia (VRL-11284) - Roscoff Maracaibo VH23-027-0079
14. Tiferet (VRL-06326) - Megváltó VH23-001-0026
15. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Legioona VH17-018-0687
16. Tiikeri (VRL-10741) - Ceiriosen Monique VH22-035-0007
17. Ansqqu (VRL-00428) - Alderney Even VH23-012-0015
18. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Zendyara VH22-015-0039
19. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Elek VH22-039-0036
20. josh (VRL-00139) - Hywarrd Morgaine VH12-026-0023
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Pellonpekko VH18-018-0382
22. josh (VRL-00139) - Cwmnantcol Iola VH12-026-0302
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Marsalkka VH17-018-1553
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Tškalovski VH23-018-0286
25. Ansqqu (VRL-00428) - Margarett Even VH22-031-0148
26. Tiikeri (VRL-10741) - Ruskavaaran Viiksisiippa VH22-018-0119
27. Tiferet (VRL-06326) - Savitri VH22-050-0020
28. Nikki (VRL-14085) - Różowe Złoto VH23-100-0013
29. Tiikeri (VRL-10741) - Galiah Glow ox VH22-003-0013
30. Liia (VRL-11284) - Roscoff Bon Vivant VH23-027-0080

4. Vaativa B
1. Tiferet (VRL-06326) - Umbral Twite VH23-055-0012
2. josh (VRL-00139) - Breezy Cadwgan VH11-023-0121
3. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu VH23-018-0574
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kuunhelmi VH18-018-0391
5. Ansqqu (VRL-00428) - Marigold Even VH23-031-0113
6. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Zendyara VH22-015-0039
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Wellamo VH17-018-2104
8. Pinja (VRL-13811) - Villahaan Veikeä VH17-018-1165
9. Tiferet (VRL-06326) - Ravinder VH23-050-0002
10. Tiikeri (VRL-10741) - Galiah Glow ox VH22-003-0013
11. Liia (VRL-11284) - Roscoff Bon Vivant VH23-027-0080
12. josh (VRL-00139) - Zeph Savannah VH23-023-0147
13. Nikki (VRL-14085) - El Dorado di Sierra VH21-033-0035
14. Launi (VRL-12379) - Zemniak Verka VH22-039-0035
15. Tiikeri (VRL-10741) - Ruskavaaran Viiksisiippa VH22-018-0119
16. Liia (VRL-11284) - Roscoff Maracaibo VH23-027-0079
17. Tiferet (VRL-06326) - Lotusgårds Nemesia VH22-008-0047
18. Liia (VRL-11284) - Brunnby Campari VH23-023-0038
19. Nikki (VRL-14085) - Różowe Złoto VH23-100-0013
20. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Hopearuhtinas VH17-018-0530
21. Nikki (VRL-14085) - Pythagoras VH23-315-0003
22. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Legioona VH17-018-0687
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Tškalovski VH23-018-0286
24. Ansqqu (VRL-00428) - Gagarin Even VH23-012-0017
25. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Elek VH22-039-0036
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Lapinvuokko VH18-018-0383
27. Ansqqu (VRL-00428) - Farads Even VH23-031-0206
28. josh (VRL-00139) - Iarll Daimh Dawn VH12-026-0049
29. Milja H. (VRL-10674) - Rätvänän Ralli VH16-018-0709
30. Tiikeri (VRL-10741) - Ceiriosen Monique VH22-035-0007