KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
-Järjestyspaikkana toimii Evenstar Sporthorses, vastuuhenkilönä Launi (VRL-12379)
-Kilpailupäivä 14.11.2023, viimeinen osallistumispäivä 05.11.2023
-Tuloksen arvotaan arvontakoneella, lyhyt arvonta
-Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista

-Yhteen luokkaan otetaan 30 osallistujaa
-Yksi ratsastaja saa tuoda 3 hevosta yhteen luokkaan
-Yksi hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan ja maksimissaan kahteen eri luokkaan
-Viisinumeroinen VRL-tunnus ja hevosen VH-tunnus ovat pakollisia

Osallistuminen
-osallistuminen sähköpostiin lashrael@hotmail.com otsikolla KRJ541-550 muodossa:
Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A
2. Helppo A
3. Vaativa B
4. Vaativa B

Tulokset

1. Helppo A
1. Tiikeri (VRL-10741) - Brenhines Cave VH22-026-0075
2. Tiferet (VRL-06326) - Harmen Pyry VH22-018-0819
3. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kakkukahvikaaos VH23-018-0704
4. Pinja (VRL-13811) - Kosmos VH18-018-1158
5. Vibaja (VRL-00727) - Almondale Chas VH22-027-0133
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Turmanloukko VH17-018-2106
7. Pinja (VRL-13811) - Kevolehdon Kätkäläinen VH16-018-2278
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Utuvilla VH17-018-2105
9. Vibaja (VRL-00727) - Colourfast Apricot SL VH00-057-7888
10. josh (VRL-00139) - Detallado Fancyface VH14-022-0006
11. Tiferet (VRL-06326) - Ankarana VH22-018-0918
12. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva VH20-018-0718
13. josh (VRL-00139) - Gwalch Cerennydd VH11-022-0046
14. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Namira VH22-015-0041
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hakkapeliitta VH20-018-0717
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Ketunleipä VH17-018-2107
17. Ansqqu (VRL-00428) - Even Santa Cruz VH23-029-0082
18. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881
19. Tiferet (VRL-06326) - Nekromantia VH22-018-0919
20. Viixi (VRL-13923) - Erkinheimon Runokki VH23-018-0771
21. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko VH20-018-0719
22. josh (VRL-00139) - Blackwoods Renee VH14-022-0012
23. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040
24. Vibaja (VRL-00727) - Pirunkorven Seilori VH13-018-1396
25. Ansqqu (VRL-00428) - Pelydr Lockhart VH23-025-0062
26. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Hypha Facia VH22-015-0045
27. Pinja (VRL-13811) - Räiskyvän Aurora VH17-018-1278
28. Viixi (VRL-13923) - Kastehelmen Salsa (VH23-018-0803
29. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Irish Cream VH23-029-0103
30. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Yzarlanmak VH22-001-0196

2. Helppo A
1. josh (VRL-00139) - Iarll Daimh Dawn VH12-026-0049
2. Viixi (VRL-13923) - Kastehelmen Salsa (VH23-018-0803
3. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Staravia VH23-029-0121
4. Tiikeri (VRL-10741) - Brenhines Cave VH22-026-0075
5. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040
6. josh (VRL-00139) - Cymrod Filthy Bones VH14-026-0013
7. Pinja (VRL-13811) - Räiskyvän Aurora VH17-018-1278
8. Pinja (VRL-13811) - Kosmos VH18-018-1158
9. Tiferet (VRL-06326) - Viaton VH22-018-0922
10. Tiferet (VRL-06326) - Kulmalan Avara VH22-018-0965
11. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881
12. Vibaja (VRL-00727) - Almondale Chas VH22-027-0133
13. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Hypha Facia VH22-015-0045
14. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva VH20-018-0718
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Ketolan Leopold VH17-018-1554
16. Pinja (VRL-13811) - Kevolehdon Kätkäläinen VH16-018-2278
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Odessa VH17-018-1698
18. Tiferet (VRL-06326) - Gabriel VH22-018-0920
19. Ansqqu (VRL-00428) - Pöystilän Helmiina VH23-018-0193
20. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kakkukahvikaaos VH23-018-0704
21. josh (VRL-00139) - Lewelia LAC VH12-025-0013
22. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko VH20-018-0719
23. Viixi (VRL-13923) - Erkinheimon Runokki VH23-018-0771
24. Vibaja (VRL-00727) - Pirunkorven Seilori VH13-018-1396
25. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Lumisotasilla VH23-018-0101
26. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hakkapeliitta VH20-018-0717
27. Vibaja (VRL-00727) - Colourfast Apricot SL VH00-057-7888
28. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Namira VH22-015-0041
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Surmiina VH18-018-0047
30. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Yzarlanmak VH22-001-0196
Tulos 5
3. Vaativa B
1. josh (VRL-00139) - Cwmnantcol Iola VH12-026-0302
2. Tiferet (VRL-06326) - Megváltó VH23-001-0026
3. Nikki (VRL-14085) - Pythagoras VH23-315-0003
4. Liia (VRL-11284) - Roscoff Bon Vivant VH23-027-0080
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Seppäjärven Kultarohmu VH17-018-1558
6. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Legioona VH17-018-0687
7. Milja H. (VRL-10674) - Rätvänän Ralli VH16-018-0709
8. Ansqqu (VRL-00428) - Alderney Even VH23-012-0015
9. Tiikeri (VRL-10741) - Ceiriosen Monique VH22-035-0007
10. Ansqqu (VRL-00428) - Margarett Even VH22-031-0148
11. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Tškalovski VH23-018-0286
12. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Hopearuhtinas VH17-018-0530
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Marsalkka VH17-018-1553
14. Tiikeri (VRL-10741) - Galiah Glow ox VH22-003-0013
15. Launi (VRL-12379) - Zemniak Verka VH22-039-0035
16. Liia (VRL-11284) - Roscoff Maracaibo VH23-027-0079
17. Tiferet (VRL-06326) - Savitri VH22-050-0020
18. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Mehiläiskuningatar VH23-018-0096
19. josh (VRL-00139) - Hywarrd Morgaine VH12-026-0023
20. Liia (VRL-11284) - Brunnby Campari VH23-023-0038
21. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Zendyara VH22-015-0039
22. Nikki (VRL-14085) - El Dorado di Sierra VH21-033-0035
23. Tiferet (VRL-06326) - Lotusgårds Nemesia VH22-008-0047
24. Tiikeri (VRL-10741) - Ruskavaaran Viiksisiippa VH22-018-0119
25. Nikki (VRL-14085) - Różowe Złoto VH23-100-0013
26. Pinja (VRL-13811) - Villahaan Veikeä VH17-018-1165
27. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Elek VH22-039-0036
28. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu VH23-018-0574
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Pellonpekko VH18-018-0382
30. josh (VRL-00139) - Blackwoods Renee VH14-022-0012

4. Vaativa B
1. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu VH23-018-0574
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Lapinvuokko VH18-018-0383
3. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Zendyara VH22-015-0039
4. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Tškalovski VH23-018-0286
5. Tiikeri (VRL-10741) - Galiah Glow ox VH22-003-0013
6. Nikki (VRL-14085) - El Dorado di Sierra VH21-033-0035
7. Liia (VRL-11284) - Brunnby Campari VH23-023-0038
8. Tiikeri (VRL-10741) - Ruskavaaran Viiksisiippa VH22-018-0119
9. josh (VRL-00139) - Iarll Daimh Dawn VH12-026-0049
10. Ansqqu (VRL-00428) - Farads Even VH23-031-0206
11. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Elek VH22-039-0036
12. Launi (VRL-12379) - Zemniak Verka VH22-039-0035
13. josh (VRL-00139) - Zeph Savannah VH23-023-0147
14. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Hopearuhtinas VH17-018-0530
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kuunhelmi VH18-018-0391
16. Nikki (VRL-14085) - Różowe Złoto VH23-100-0013
17. Liia (VRL-11284) - Roscoff Maracaibo VH23-027-0079
18. Milja H. (VRL-10674) - Rätvänän Ralli VH16-018-0709
19. Liia (VRL-11284) - Roscoff Bon Vivant VH23-027-0080
20. Tiferet (VRL-06326) - Lotusgårds Nemesia VH22-008-0047
21. Ansqqu (VRL-00428) - Gagarin Even VH23-012-0017
22. Pinja (VRL-13811) - Villahaan Veikeä VH17-018-1165
23. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Legioona VH17-018-0687
24. josh (VRL-00139) - Breezy Cadwgan VH11-023-0121
25. Tiferet (VRL-06326) - Umbral Twite VH23-055-0012
26. Tiferet (VRL-06326) - Ravinder VH23-050-0002
27. Tiikeri (VRL-10741) - Ceiriosen Monique VH22-035-0007
28. Ansqqu (VRL-00428) - Marigold Even VH23-031-0113
29. Nikki (VRL-14085) - Pythagoras VH23-315-0003
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Wellamo VH17-018-2104