KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
-Järjestyspaikkana toimii Evenstar Sporthorses, vastuuhenkilönä Launi (VRL-12379)
-Kilpailupäivä 13.11.2023, viimeinen osallistumispäivä 05.11.2023
-Tuloksen arvotaan arvontakoneella, lyhyt arvonta
-Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista

-Yhteen luokkaan otetaan 30 osallistujaa
-Yksi ratsastaja saa tuoda 3 hevosta yhteen luokkaan
-Yksi hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan ja maksimissaan kahteen eri luokkaan
-Viisinumeroinen VRL-tunnus ja hevosen VH-tunnus ovat pakollisia

Osallistuminen
-osallistuminen sähköpostiin lashrael@hotmail.com otsikolla KRJ541-550 muodossa:
Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A
2. Helppo A
3. Vaativa B
4. Vaativa B

Tulokset

1. Helppo A
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Turmanloukko VH17-018-2106
2. Ansqqu (VRL-00428) - Pelydr Lockhart VH23-025-0062
3. josh (VRL-00139) - Blackwoods Renee VH14-022-0012
4. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kakkukahvikaaos VH23-018-0704
5. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881
6. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Yzarlanmak VH22-001-0196
7. Vibaja (VRL-00727) - Colourfast Apricot SL VH00-057-7888
8. josh (VRL-00139) - Detallado Fancyface VH14-022-0006
9. Ansqqu (VRL-00428) - Even Santa Cruz VH23-029-0082
10. Vibaja (VRL-00727) - Almondale Chas VH22-027-0133
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hakkapeliitta VH20-018-0717
12. Viixi (VRL-13923) - Kastehelmen Salsa (VH23-018-0803
13. Pinja (VRL-13811) - Räiskyvän Aurora VH17-018-1278
14. Pinja (VRL-13811) - Kosmos VH18-018-1158
15. Tiferet (VRL-06326) - Ankarana VH22-018-0918
16. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Namira VH22-015-0041
17. Tiferet (VRL-06326) - Nekromantia VH22-018-0919
18. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Hypha Facia VH22-015-0045
19. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva VH20-018-0718
20. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040
21. Viixi (VRL-13923) - Erkinheimon Runokki VH23-018-0771
22. josh (VRL-00139) - Gwalch Cerennydd VH11-022-0046
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Utuvilla VH17-018-2105
24. Pinja (VRL-13811) - Kevolehdon Kätkäläinen VH16-018-2278
25. Vibaja (VRL-00727) - Pirunkorven Seilori VH13-018-1396
26. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Irish Cream VH23-029-0103
27. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko VH20-018-0719
28. Tiferet (VRL-06326) - Harmen Pyry VH22-018-0819
29. Tiikeri (VRL-10741) - Brenhines Cave VH22-026-0075
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Ketunleipä VH17-018-2107

2. Helppo A
1. Pinja (VRL-13811) - Kosmos VH18-018-1158
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Odessa VH17-018-1698
3. Viixi (VRL-13923) - Erkinheimon Runokki VH23-018-0771
4. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881
5. Vibaja (VRL-00727) - Pirunkorven Seilori VH13-018-1396
6. Tiferet (VRL-06326) - Viaton VH22-018-0922
7. Viixi (VRL-13923) - Syyn Kakkukahvikaaos VH23-018-0704
8. Tiferet (VRL-06326) - Kulmalan Avara VH22-018-0965
9. josh (VRL-00139) - Iarll Daimh Dawn VH12-026-0049
10. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva VH20-018-0718
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Surmiina VH18-018-0047
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Ketolan Leopold VH17-018-1554
13. Vibaja (VRL-00727) - Almondale Chas VH22-027-0133
14. Ansqqu (VRL-00428) - Pöystilän Helmiina VH23-018-0193
15. josh (VRL-00139) - Lewelia LAC VH12-025-0013
16. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Staravia VH23-029-0121
17. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Namira VH22-015-0041
18. Tiikeri (VRL-10741) - Brenhines Cave VH22-026-0075
19. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Lumisotasilla VH23-018-0101
20. Vibaja (VRL-00727) - Colourfast Apricot SL VH00-057-7888
21. Viixi (VRL-13923) - Kastehelmen Salsa (VH23-018-0803
22. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Hypha Facia VH22-015-0045
23. Tiferet (VRL-06326) - Gabriel VH22-018-0920
24. josh (VRL-00139) - Cymrod Filthy Bones VH14-026-0013
25. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko VH20-018-0719
26. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Yzarlanmak VH22-001-0196
27. Pinja (VRL-13811) - Kevolehdon Kätkäläinen VH16-018-2278
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hakkapeliitta VH20-018-0717
29. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040
30. Pinja (VRL-13811) - Räiskyvän Aurora VH17-018-1278

3. Vaativa B
1. Tiferet (VRL-06326) - Lotusgårds Nemesia VH22-008-0047
2. Liia (VRL-11284) - Roscoff Maracaibo VH23-027-0079
3. Liia (VRL-11284) - Brunnby Campari VH23-023-0038
4. Nikki (VRL-14085) - El Dorado di Sierra VH21-033-0035
5. josh (VRL-00139) - Cwmnantcol Iola VH12-026-0302
6. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Mehiläiskuningatar VH23-018-0096
7. Liia (VRL-11284) - Roscoff Bon Vivant VH23-027-0080
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Tškalovski VH23-018-0286
9. Milja H. (VRL-10674) - Rätvänän Ralli VH16-018-0709
10. Tiferet (VRL-06326) - Savitri VH22-050-0020
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Marsalkka VH17-018-1553
12. Pinja (VRL-13811) - Villahaan Veikeä VH17-018-1165
13. Tiikeri (VRL-10741) - Ruskavaaran Viiksisiippa VH22-018-0119
14. Launi (VRL-12379) - Zemniak Verka VH22-039-0035
15. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Elek VH22-039-0036
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Pellonpekko VH18-018-0382
17. Nikki (VRL-14085) - Różowe Złoto VH23-100-0013
18. Ansqqu (VRL-00428) - Margarett Even VH22-031-0148
19. Ansqqu (VRL-00428) - Alderney Even VH23-012-0015
20. Tiferet (VRL-06326) - Megváltó VH23-001-0026
21. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Hopearuhtinas VH17-018-0530
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Seppäjärven Kultarohmu VH17-018-1558
23. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Legioona VH17-018-0687
24. Nikki (VRL-14085) - Pythagoras VH23-315-0003
25. josh (VRL-00139) - Blackwoods Renee VH14-022-0012
26. josh (VRL-00139) - Hywarrd Morgaine VH12-026-0023
27. Tiikeri (VRL-10741) - Ceiriosen Monique VH22-035-0007
28. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Zendyara VH22-015-0039
29. Tiikeri (VRL-10741) - Galiah Glow ox VH22-003-0013
30. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu VH23-018-0574

4. Vaativa B
1. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Elek VH22-039-0036
2. Ansqqu (VRL-00428) - Farads Even VH23-031-0206
3. Nikki (VRL-14085) - Pythagoras VH23-315-0003
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Wellamo VH17-018-2104
5. Nikki (VRL-14085) - Różowe Złoto VH23-100-0013
6. Pinja (VRL-13811) - Villahaan Veikeä VH17-018-1165
7. Ansqqu (VRL-00428) - Gagarin Even VH23-012-0017
8. josh (VRL-00139) - Iarll Daimh Dawn VH12-026-0049
9. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Hopearuhtinas VH17-018-0530
10. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu VH23-018-0574
11. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Legioona VH17-018-0687
12. Milja H. (VRL-10674) - Rätvänän Ralli VH16-018-0709
13. Launi (VRL-12379) - Zemniak Verka VH22-039-0035
14. Liia (VRL-11284) - Roscoff Bon Vivant VH23-027-0080
15. josh (VRL-00139) - Zeph Savannah VH23-023-0147
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kuunhelmi VH18-018-0391
17. Liia (VRL-11284) - Roscoff Maracaibo VH23-027-0079
18. Nikki (VRL-14085) - El Dorado di Sierra VH21-033-0035
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Tškalovski VH23-018-0286
20. Tiikeri (VRL-10741) - Galiah Glow ox VH22-003-0013
21. Tiikeri (VRL-10741) - Ceiriosen Monique VH22-035-0007
22. Liia (VRL-11284) - Brunnby Campari VH23-023-0038
23. Ansqqu (VRL-00428) - Marigold Even VH23-031-0113
24. josh (VRL-00139) - Breezy Cadwgan VH11-023-0121
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Lapinvuokko VH18-018-0383
26. Tiikeri (VRL-10741) - Ruskavaaran Viiksisiippa VH22-018-0119
27. Tiferet (VRL-06326) - Ravinder VH23-050-0002
28. Tiferet (VRL-06326) - Umbral Twite VH23-055-0012
29. Tiferet (VRL-06326) - Lotusgårds Nemesia VH22-008-0047
30. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Zendyara VH22-015-0039