KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
-Järjestyspaikkana toimii Evenstar Sporthorses, vastuuhenkilönä Launi (VRL-12379)
-Kilpailupäivä 25.08.2023, viimeinen osallistumispäivä 04.08.2023
-Tuloksen arvotaan arvontakoneella, lyhyt arvonta
-Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista

-Yhteen luokkaan otetaan 30 osallistujaa
-Yksi ratsastaja saa tuoda 3 hevosta yhteen luokkaan
-Yksi hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan ja maksimissaan kahteen eri luokkaan
-Viisinumeroinen VRL-tunnus ja hevosen VH-tunnus ovat pakollisia

Osallistuminen
-osallistuminen sähköpostiin lashrael@hotmail.com otsikolla KRJ471-490 muodossa:
Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A
2. Helppo A
3. Vaativa B
4. Vaativa B

Tulokset

1. Helppo A 30/30
1. Simmu (VRL-15009) - Kulmalan Pehtori VH22-018-0004
2. Lissu T. (VRL-12701) - Routapirtin Kyllikki VH23-018-0412
3. Lissu T. (VRL-12701) - Nóirín Sadhbh VH23-023-0078
4. Melina (VRL-11408) - Runon Cinderella VH22-018-0888
5. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Kuutamotoive VH23-018-0128
6. Nikki (VRL-14085) - El Dorado di Sierra VH21-033-0035
7. Lissu T. (VRL-12701) - Olki-Artturi VH21-018-0779
8. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
9. Launi (VRL-12379) - Gadym-owaz VH22-001-0063
10. Dee (VRL-13383) - Katveen Vieteri VH21-018-1384
11. Melina (VRL-11408) - Kettupolun Kreivi VH23-018-0302
12. Launi (VRL-12379) - Tit Vladislava VH22-001-0088
13. Viixi (VRL-13923) - Runon Ketunleipä VH23-018-0492
14. Melina (VRL-11408) - Runon Aurora VH23-018-0252
15. Veera R. (VRL-10735) - Kastehelmen Veuve Clicquot VH23-031-0236
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
17. Veera R. (VRL-10735) - Hakkapeliitta VH22-018-0585
18. Dee (VRL-13383) - Katveen Yöhurmos VH21-018-1533
19. Dee (VRL-13383) - Mantamäen Aaveajaja VH22-018-0870
20. Sonja (VRL-11911) - Cloudfield Honeydream VH20-023-0019
21. Nikki (VRL-14085) - Pythagoras VH23-315-0003
22. Veera R. (VRL-10735) - Ceiriosen Chiara VH23-027-0048
23. Kida (VRL-08368) - Noakcroft Lombardi VH23-027-0071
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Kievarinkujan Reemeli VH17-018-0948
25. Launi (VRL-12379) - Zador VH23-120-0017
26. Nikki (VRL-14085) - Papua New Guinea VH22-029-0088
27. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaniman Nektariina VH17-018-0766
29. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Taikavelmu VH23-018-0127
30. Ansqqu (VRL-00428) - Pöystilän Helmiina VH23-018-0193

2. Helppo A 30/30
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Havuhukka VH17-018-1686
2. Ansqqu (VRL-00428) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
3. Veera R. (VRL-10735) - Hakkapeliitta VH22-018-0585
4. Veera R. (VRL-10735) - Kastehelmen Veuve Clicquot VH23-031-0236
5. Lissu T. (VRL-12701) - Routapirtin Kyllikki VH23-018-0412
6. Melina (VRL-11408) - Runon Aurora VH23-018-0252
7. Viixi (VRL-13923) - Runon Ketunleipä VH23-018-0492
8. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
9. Melina (VRL-11408) - Runon Cinderella VH22-018-0888
10. Dee (VRL-13383) - Sunnycove's Ball Pit VH22-027-0124
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
12. Nikki (VRL-14085) - Papua New Guinea VH22-029-0088
13. Launi (VRL-12379) - Gadym-owaz VH22-001-0063
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Sopusointu VH17-018-1688
15. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Harhakuvitelma VH22-018-0962
16. Lissu T. (VRL-12701) - Olki-Artturi VH21-018-0779
17. Veera R. (VRL-10735) - Ceiriosen Chiara VH23-027-0048
18. Nikki (VRL-14085) - El Dorado di Sierra VH21-033-0035
19. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Lumisotasilla VH23-018-0101
20. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
21. Launi (VRL-12379) - Tit Vladislava VH22-001-0088
22. Dee (VRL-13383) - Kaartilan Hämäkäk VH21-018-1267
23. Launi (VRL-12379) - Zador VH23-120-0017
24. Lissu T. (VRL-12701) - Nóirín Sadhbh VH23-023-0078
25. Melina (VRL-11408) - Kettupolun Kreivi VH23-018-0302
26. Nikki (VRL-14085) - Pythagoras VH23-315-0003
27. Simmu (VRL-15009) - Kulmalan Pehtori VH22-018-0004
28. Dee (VRL-13383) - Blissbay Power Of Mind VH22-029-0312
29. Kida (VRL-08368) - Noakcroft Lombardi VH23-027-0071
30. Sonja (VRL-11911) - Cloudfield Honeydream VH20-023-0019

3. Vaativa B 28/30
1. Melina (VRL-11408) - Pikkuprinssi VH22-018-0741
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Mutalan Huinamo VH18-018-0388
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Rajattoman Koijari VH18-018-0387
4. Nikki (VRL-14085) - Barracuda VH15-244-0021
5. Dee (VRL-13383) - Pöystilän Tviittaus VH22-018-0856
6. Sonja (VRL-11911) - Everlasting VH20-202-0003
7. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Mehiläiskuningatar VH23-018-0096
8. Lithy (VRL-07127) - From Russia with Love RR VH22-031-0212
9. Sonja (VRL-11911) - Lucretius VH15-202-0015
10. Simmu (VRL-15009) - Jaentsje van Winmour VH22-040-0030
11. Melina (VRL-11408) - Tuikkutyttö VH18-018-2250
12. Dee (VRL-13383) - Mäntykatveen Drontti Edvard VH22-018-0873
13. Launi (VRL-12379) - Zemniak Aliyev VH22-039-0032
14. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
15. Milja H. (VRL-10674) - Serellenders Monsterman VH16-031-0669
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Tškalovski VH23-018-0286
17. Kida (VRL-08368) - Banzai Sweety Mint VH23-029-0164
18. Dee (VRL-13383) - Mäntykatveen Winkeenä VH23-018-0050
19. Nikki (VRL-14085) - Jamestown VH15-244-0017
20. Ansqqu (VRL-00428) - Even Nicholson VH23-029-0071
21. Ansqqu (VRL-00428) - De La Fantastic Even VH23-029-0072
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049
23. Nikki (VRL-14085) - Chantelle VH23-040-0018
24. Launi (VRL-12379) - Ukonvaaja VH22-018-0219
25. Melina (VRL-11408) - Halluharjan Saarni VH22-018-0644
26. Launi (VRL-12379) - Zemniak Sizavo VH22-039-0033
27. Milja H. (VRL-10674) - Marhir ox VH17-003-0083
28. Simmu (VRL-15009) - Vuornan Kuukasku VH23-018-0038

4. Vaativa B 28/30
1. Melina (VRL-11408) - Halluharjan Saarni VH22-018-0644
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Lumimarja VH18-018-1532
3. Melina (VRL-11408) - Tuikkutyttö VH18-018-2250
4. Ansqqu (VRL-00428) - Even Galindo VH22-012-0091
5. Kida (VRL-08368) - Banzai Sweety Mint VH23-029-0164
6. Sonja (VRL-11911) - Everlasting VH20-202-0003
7. Nikki (VRL-14085) - Chantelle VH23-040-0018
8. Launi (VRL-12379) - Zemniak Aliyev VH22-039-0032
9. Launi (VRL-12379) - Zemniak Sizavo VH22-039-0033
10. Simmu (VRL-15009) - Jaentsje van Winmour VH22-040-0030
11. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Tškalovski VH23-018-0286
12. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
13. Nikki (VRL-14085) - Jamestown VH15-244-0017
14. Melina (VRL-11408) - Pikkuprinssi VH22-018-0741
15. Dee (VRL-13383) - Katveen Parsakaalipakko VH23-018-0292
16. Simmu (VRL-15009) - Vuornan Kuukasku VH23-018-0038
17. Sonja (VRL-11911) - Lucretius VH15-202-0015
18. Milja H. (VRL-10674) - Serellenders Monsterman VH16-031-0669
19. Launi (VRL-12379) - Ukonvaaja VH22-018-0219
20. Lithy (VRL-07127) - From Russia with Love RR VH22-031-0212
21. Nikki (VRL-14085) - Barracuda VH15-244-0021
22. Ansqqu (VRL-00428) - Margarett Even VH22-031-0148
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kaarnansydän VH18-018-1530
24. Milja H. (VRL-10674) - Marhir ox VH17-003-0083
25. Ansqqu (VRL-00428) - Ghaston HMS VH22-012-0101
26. Dee (VRL-13383) - Maldwyn Sprightly Star VH22-035-0141
27. Dee (VRL-13383) - S.G. Along Came A Spider VH22-029-0316
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Pirttihirmu VH18-018-1534