KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
-Järjestyspaikkana toimii Evenstar Sporthorses, vastuuhenkilönä Launi (VRL-12379)
-Kilpailupäivä 17.08.2023, viimeinen osallistumispäivä 04.08.2023
-Tuloksen arvotaan arvontakoneella, lyhyt arvonta
-Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista

-Yhteen luokkaan otetaan 30 osallistujaa
-Yksi ratsastaja saa tuoda 3 hevosta yhteen luokkaan
-Yksi hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan ja maksimissaan kahteen eri luokkaan
-Viisinumeroinen VRL-tunnus ja hevosen VH-tunnus ovat pakollisia

Osallistuminen
-osallistuminen sähköpostiin lashrael@hotmail.com otsikolla KRJ471-490 muodossa:
Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A
2. Helppo A
3. Vaativa B
4. Vaativa B

Tulokset

1. Helppo A 30/30
1. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
2. Simmu (VRL-15009) - Kulmalan Pehtori VH22-018-0004
3. Melina (VRL-11408) - Kettupolun Kreivi VH23-018-0302
4. Nikki (VRL-14085) - Papua New Guinea VH22-029-0088
5. Lissu T. (VRL-12701) - Nóirín Sadhbh VH23-023-0078
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Kievarinkujan Reemeli VH17-018-0948
7. Dee (VRL-13383) - Katveen Yöhurmos VH21-018-1533
8. Launi (VRL-12379) - Gadym-owaz VH22-001-0063
9. Melina (VRL-11408) - Runon Cinderella VH22-018-0888
10. Ansqqu (VRL-00428) - Pöystilän Helmiina VH23-018-0193
11. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
12. Kida (VRL-08368) - Noakcroft Lombardi VH23-027-0071
13. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Taikavelmu VH23-018-0127
14. Nikki (VRL-14085) - El Dorado di Sierra VH21-033-0035
15. Nikki (VRL-14085) - Pythagoras VH23-315-0003
16. Launi (VRL-12379) - Zador VH23-120-0017
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaniman Nektariina VH17-018-0766
18. Veera R. (VRL-10735) - Ceiriosen Chiara VH23-027-0048
19. Launi (VRL-12379) - Tit Vladislava VH22-001-0088
20. Veera R. (VRL-10735) - Kastehelmen Veuve Clicquot VH23-031-0236
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
22. Melina (VRL-11408) - Runon Aurora VH23-018-0252
23. Viixi (VRL-13923) - Runon Ketunleipä VH23-018-0492
24. Dee (VRL-13383) - Mantamäen Aaveajaja VH22-018-0870
25. Lissu T. (VRL-12701) - Olki-Artturi VH21-018-0779
26. Sonja (VRL-11911) - Cloudfield Honeydream VH20-023-0019
27. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Kuutamotoive VH23-018-0128
28. Dee (VRL-13383) - Katveen Vieteri VH21-018-1384
29. Veera R. (VRL-10735) - Hakkapeliitta VH22-018-0585
30. Lissu T. (VRL-12701) - Routapirtin Kyllikki VH23-018-0412

2. Helppo A 30/30
1. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
2. Dee (VRL-13383) - Kaartilan Hämäkäk VH21-018-1267
3. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Harhakuvitelma VH22-018-0962
4. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Lumisotasilla VH23-018-0101
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
6. Nikki (VRL-14085) - El Dorado di Sierra VH21-033-0035
7. Sonja (VRL-11911) - Cloudfield Honeydream VH20-023-0019
8. Melina (VRL-11408) - Runon Aurora VH23-018-0252
9. Launi (VRL-12379) - Zador VH23-120-0017
10. Lissu T. (VRL-12701) - Routapirtin Kyllikki VH23-018-0412
11. Viixi (VRL-13923) - Runon Ketunleipä VH23-018-0492
12. Veera R. (VRL-10735) - Kastehelmen Veuve Clicquot VH23-031-0236
13. Nikki (VRL-14085) - Papua New Guinea VH22-029-0088
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Sopusointu VH17-018-1688
15. Lissu T. (VRL-12701) - Nóirín Sadhbh VH23-023-0078
16. Veera R. (VRL-10735) - Ceiriosen Chiara VH23-027-0048
17. Nikki (VRL-14085) - Pythagoras VH23-315-0003
18. Kida (VRL-08368) - Noakcroft Lombardi VH23-027-0071
19. Launi (VRL-12379) - Gadym-owaz VH22-001-0063
20. Dee (VRL-13383) - Blissbay Power Of Mind VH22-029-0312
21. Simmu (VRL-15009) - Kulmalan Pehtori VH22-018-0004
22. Veera R. (VRL-10735) - Hakkapeliitta VH22-018-0585
23. Launi (VRL-12379) - Tit Vladislava VH22-001-0088
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Havuhukka VH17-018-1686
25. Ansqqu (VRL-00428) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
26. Lissu T. (VRL-12701) - Olki-Artturi VH21-018-0779
27. Dee (VRL-13383) - Sunnycove's Ball Pit VH22-027-0124
28. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
29. Melina (VRL-11408) - Runon Cinderella VH22-018-0888
30. Melina (VRL-11408) - Kettupolun Kreivi VH23-018-0302

3. Vaativa B 28/30
1. Nikki (VRL-14085) - Barracuda VH15-244-0021
2. Launi (VRL-12379) - Zemniak Sizavo VH22-039-0033
3. Sonja (VRL-11911) - Everlasting VH20-202-0003
4. Melina (VRL-11408) - Halluharjan Saarni VH22-018-0644
5. Launi (VRL-12379) - Ukonvaaja VH22-018-0219
6. Kida (VRL-08368) - Banzai Sweety Mint VH23-029-0164
7. Melina (VRL-11408) - Pikkuprinssi VH22-018-0741
8. Simmu (VRL-15009) - Jaentsje van Winmour VH22-040-0030
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Tškalovski VH23-018-0286
10. Milja H. (VRL-10674) - Marhir ox VH17-003-0083
11. Melina (VRL-11408) - Tuikkutyttö VH18-018-2250
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Rajattoman Koijari VH18-018-0387
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049
14. Ansqqu (VRL-00428) - De La Fantastic Even VH23-029-0072
15. Nikki (VRL-14085) - Chantelle VH23-040-0018
16. Milja H. (VRL-10674) - Serellenders Monsterman VH16-031-0669
17. Nikki (VRL-14085) - Jamestown VH15-244-0017
18. Launi (VRL-12379) - Zemniak Aliyev VH22-039-0032
19. Lithy (VRL-07127) - From Russia with Love RR VH22-031-0212
20. Ansqqu (VRL-00428) - Aarnion Mehiläiskuningatar VH23-018-0096
21. Simmu (VRL-15009) - Vuornan Kuukasku VH23-018-0038
22. Ansqqu (VRL-00428) - Even Nicholson VH23-029-0071
23. Dee (VRL-13383) - Mäntykatveen Drontti Edvard VH22-018-0873
24. Dee (VRL-13383) - Mäntykatveen Winkeenä VH23-018-0050
25. Sonja (VRL-11911) - Lucretius VH15-202-0015
26. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Mutalan Huinamo VH18-018-0388
28. Dee (VRL-13383) - Pöystilän Tviittaus VH22-018-0856

4. Vaativa B 28/30
1. Melina (VRL-11408) - Pikkuprinssi VH22-018-0741
2. Launi (VRL-12379) - Zemniak Aliyev VH22-039-0032
3. Simmu (VRL-15009) - Jaentsje van Winmour VH22-040-0030
4. Dee (VRL-13383) - Maldwyn Sprightly Star VH22-035-0141
5. Sonja (VRL-11911) - Lucretius VH15-202-0015
6. Ansqqu (VRL-00428) - Margarett Even VH22-031-0148
7. Ansqqu (VRL-00428) - Ghaston HMS VH22-012-0101
8. Simmu (VRL-15009) - Vuornan Kuukasku VH23-018-0038
9. Nikki (VRL-14085) - Chantelle VH23-040-0018
10. Milja H. (VRL-10674) - Marhir ox VH17-003-0083
11. Melina (VRL-11408) - Halluharjan Saarni VH22-018-0644
12. Melina (VRL-11408) - Tuikkutyttö VH18-018-2250
13. Kida (VRL-08368) - Banzai Sweety Mint VH23-029-0164
14. Milja H. (VRL-10674) - Serellenders Monsterman VH16-031-0669
15. Ansqqu (VRL-00428) - Even Galindo VH22-012-0091
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Tškalovski VH23-018-0286
17. Sonja (VRL-11911) - Everlasting VH20-202-0003
18. Launi (VRL-12379) - Zemniak Sizavo VH22-039-0033
19. Nikki (VRL-14085) - Jamestown VH15-244-0017
20. Nikki (VRL-14085) - Barracuda VH15-244-0021
21. Launi (VRL-12379) - Ukonvaaja VH22-018-0219
22. Lithy (VRL-07127) - From Russia with Love RR VH22-031-0212
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Pirttihirmu VH18-018-1534
24. Dee (VRL-13383) - Katveen Parsakaalipakko VH23-018-0292
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Lumimarja VH18-018-1532
26. Dee (VRL-13383) - S.G. Along Came A Spider VH22-029-0316
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kaarnansydän VH18-018-1530
28. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010